Hieronder is een lijstje van personen die handig kunnen zijn in de onderwijswereld. Mocht je naar iemand anders opzoek zijn, dan kun je deze wellicht vinden op Brightspace of op de website van de TU Delft

Commissaris Onderwijs Bachelor:
Naam: Job Sanders
Email: bachelor@vvtp.tudelft.nl; onderwijs@vvtp.tudelft.nl
Kamer: A 109

Commissaris Onderwijs Master:
Naam: Mike van Vliet
Email: master@vvtp.tudelft.nl; onderwijs@vvtp.tudelft.nl
Kamer: A 109

Studieadviseur Bachelor:
Naam: GertJan Broekman
Email: G.J.Broekman@tudelft.nl
Kamer: A 212

Studieadviseur Bachelor & Master:
Naam: Alyssa van 't Hout
Email: A.vanthout@tudelft.nl
Kamer: A 204

Opleidingscoördinator Bachelor:
Naam: Erik Schoorlemmer
Email: E.Schoorlemmer@tudelft.nl
Kamer: A 208

Opleidingscoördinator Master:
Naam: Arno Haket
Email: A.J.W.Haket@tudelft.nl
Kamer: A 206

Opleidingsdirecteur Bachelor:
Naam: Roel Smit
Email: R.H.M.Smit@tudelft.nl
Kamer: F160

Opleidingsdirecteur Master:
Naam: Jos Thijssen
Email: J.M.Thijssen@tudelft.nl
Kamer: F154

Practicumadministratie
Email: adminnp-TNW@tudelft.nl
Kamer: A001