Hieronder is een lijstje van personen die handig kunnen zijn in de onderwijswereld. Mocht je naar iemand anders opzoek zijn, dan kun je deze wellicht vinden op Brightspace of op de website van de TU Delft

Commissaris Onderwijs Bachelor:
Naam: Suzanne Huijskes
Email: bachelor@vvtp.tudelft.nl; onderwijs@vvtp.tudelft.nl
Kamer: A 109

Commissaris Onderwijs Master:
Naam: Danish Nabi
Email: master@vvtp.tudelft.nl; onderwijs@vvtp.tudelft.nl
Kamer: A 109

Studieadviseur:
Naam: GertJan Broekman
Email: G.J.Broekman@tudelft.nl
Kamer: A 212

Opleidingscoordinator Bachelor:
Naam: Erik Schoorlemmer
Email: E.Schoorlemmer@tudelft.nl
Kamer: A 208

Opleidingscoordinator Master:
Naam: Arno Haket
Email: A.J.W.Haket@tudelft.n
Kamer: A 206

Opleidingsdirecteur Bachelor:
Naam: Chris Kleijn
Email: C.R.Kleijn@tudelft.nl
Kamer: TN gebouw 22, kamer F204; of Applied Sciences gebouw 58, kamer F2.350

Opleidingsdirecteur Master:
Naam: Jos Thijssen
Email: J.M.Thijssen@tudelft.nl
Kamer: F338

Practicumadministratie
Naam: Romy de Man
Email: R.F.deMan@tudelft.nl
Kamer: A001