Hieronder is een lijstje van personen die handig kunnen zijn in de onderwijswereld. Mocht je naar iemand anders opzoek zijn, dan kun je deze wellicht vinden in het telefoonboek dat op blackboard staat.

Commissaris Onderwijs Bachelor:
Naam: Floor van Dam
Email: fljvandam@vvtp.tudelft.nl
Kamer: A 109

Commissaris Onderwijs Master:
Naam: Sander Blom
Email: spblom@vvtp.tudelft.nl
Kamer: A 109

Studieadviseur Bachelor:
Naam: Maricha Reedijk
Email:M.Reedijk@tudelft.nl
Kamer: A 204

Studieadviseur Master:
Naam: Arno Haket
Email: A.J.W.Haket@tudelft.n
Kamer: A 206

Opleidingscoordinator Bachelor:
Naam: GertJan Broekman
Email: G.J.Broekman@tudelft.nl
Kamer: A 217

Opleidingscoordinator Master:
Naam: Arno Haket
Email: A.J.W.Haket@tudelft.n
Kamer: A 206

Opleidingsdirecteur Bachelor:
Naam: Chris Kleijn
Email: C.R.Kleijn@tudelft.nl
Kamer: TN gebouw 22, kamer F204; of Applied Sciences gebouw 58, kamer F2.350



Opleidingsdirecteur Master:
Naam: Jos Thijssen
Email: J.M.Thijssen@tudelft.nl
Kamer: F338

Practicumadministratie
Naam: Romy de Man
Email: R.F.deMan@tudelft.nl
Kamer: A001